HWServis.cz774 864 626
Czech Slovak
alert

Vážení zákazníci,

s nařízením vlády ČR a nezbytným opatřením ohledně koronaviru máme na naší kamenné prodejně v Brně otevřeno pouze od 9:00 do 12:00 (PO-PÁ), a to do odvolání. Zásilky od dopravců standardně přijímáme a odesíláme! Na telefonních číslech jsme dostupní = pracujeme a v omezeném režimu zakázky vyřizujeme. V případě vyzvednutí zakázky nebo donesení zakázky v mimo pracovní dobu, domluvte se prosím předem na tel.: 774 864 626

Děkujeme za pochopení,

Váš HWServis

Rychlý dotaz
Email:
Vaše jméno:
Vaše e-mailová adresa:
Váš dotaz:
Anketa

Od 1.7.2014 nás najdete na nové adrese v Brně a Moutnicích za Brnem

01.07.2014- Od 1.7.2014 nás najdete v nové kamenné prodejně a servise v Řečkovicích v Brně, ale také v Moutnicích (cca 20km od Brna), kde máme nové velké prostory pro opravy elektroniky osobních i užitkových automobilů.

Vážení zákazníci,

rok se s rokem sešel a i my jsme byli nuceni rozšířit své pole působnosti. Od 1.7.2014 nás najdete v nové kamenné prodejně a servise v Řečkovicích na Měříčkové 1. Pro servis a opravy elektroniky automobilů máme další velké prostory v Moutnicích 27 (cca 20km za Brnem), kde se budeme na plno věnovat diagnostice a opravám elektroniky všech osobních a užitkových automobilů.

hwservis_prodejna_merickova
Nová prodejna Měříčkova 1 - Řečkovice Brno

Prodejna na ulici Měříčkova 1 v Řečkovicích je asi 5 minut od zástávky Kořískova tramvaje č.1 , takže dostupnost MHD je naprosto bezproblémová. Velkou výhodou je pohodlné parkování přímo před prodejnou.


Moc se na Vás všechny těšíme na naší nové provozovně. Váš HWServis.

Facebook
Twitter
Linkuj
Jaggnito
Vybrali.sme

Další podobné aktuality

Veřejná diskuze


Vložit nový příspěvek

HWServis nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

© 2010 www.hwservis.cz | Design by: Michal Částka | Kompatibilita od IE 7+

TOPlist